Notice: Undefined variable: trescStrony in /var/www/clients/client0/web130/web/podstrony/artykuly/uklad-13.php on line 9
ProClean - mycie dachów kielce, malowanie dachów kielce, mycie elewacji kielce

Usługi

Zdjęcie322
Oferujemy Państwu nasze usługi mycia i konserwacji dachów. Posiadamy kompletny sprzęt, aby bezpiecznie wykonać zlecenia na każdej wysokości. czyścimy dachy o różnych kątach i kształtach powierzchni. Naszą technika czyszczenia pozbywamy się zarośniętych alg, grzybów i innych często występujących na dachach zabrudzeń . Korzystamy z gorąco wodnych i wysokociśnieniowych urządzeń firmy Karcher. Mycie wodą o wysokim ciśnieniu i preparatami ulegającymi biodegradacji pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty.
20150601_122338
Nasza firma proponuje Państwu profesjonalne malowanie dachów krytych    BLACHĄ I BLACHODACHÓWKĄ stalową stalową ocynkowaną cynkową powlekaną DACHÓWKĄ cementową ceramiczną    
elee
Z każdym dniem powstaje coraz więcej pięknych budynków stąd duże zapotrzebowanie na profesjonalne mycie elewacji, oraz innych powierzchni które trudno jest oczyścić samemu (klinkier, piaskowiec, marmur, granit, cegła, tynk strukturalny itd.). Nasz firma oferuje państwu szybkie i solidne usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń.   Czyścimy elewacje wykonane z ; *klinkieru *sidingu *tynki mineralne *tynki akrylowe *tynki cementowe *piaskowca *hale z blachy   Oferujemy również zabezpieczanie wyczyszczonych powierzchni poprzez impregnowanie oraz malowanie metalowych powierzchni.  
20151019_134038
Zajmujemy się także czyszczeniem kostki brukowej, kamienia, betonu i klinkieru. Usuwamy wszelkiego rodzaju zabrudzenia, takie jak błoto, mchy, algi, porosty, plamy z oleju i przebarwienia.  Do  czyszczenia wykorzystujemy mycie wysokociśnieniowe, a przy silnych zabrudzeniach stosujemy środki nisko-pieniące, które ulegają biodegradacji. Po wyczyszczeniu proponujemy wykonanie impregnacji, co pozwala na zabezpieczenie przed brudem i zużyciem, a jednocześnie znacznie poprawia wygląd.
posadz
Proponujemy kompleksowy program czyszczenia wszelkiego rodzaju posadzek. Zastosowane urządzenia i środki czyszczące są zawsze dobierane w celu optymalizacji procesu czyszczenia i osiągnięcia najlepszych efektów.
deywn
Do czyszczenia tekstyliów wykorzystujemy jedną z najskuteczniejszych technik jaką jest metoda ekstrakcyjno-natryskowa czyli nanoszenie preparatu i jednoczesne odsysanie go za pomocą ekstraktora piorącego co w połączeniu z silną chemia a zarazem delikatną dla materiału daje łączny efekt o głębokiej sile czyszczenia. Szczególnie odpowiednia do pokryć podłogowych tekstylnych, dywanów i tapicerek. W efekcie zostają usunięte resztki jedzenia, tłuste plamy i inne zanieczyszczenia.
graff
Dla zachowania czystości elewacji nasza firma proponuje Państwu pełną ofertę ANTY-GRAFFITI na którą składa się:  - usuwanie graffiti z powierzchni zabezpieczonych i niezabezpieczonych takich jak: ściany i elewacje budynków, z murów, wiaduktów, mostów, tuneli, przejść podziemnych, znaków drogowych i tablic, przystanków, pociągów, bram antywłamaniowych oraz bram garażowych. -zabezpieczanie powierzchni niewidocznymi warstwami preparatu pozwalającymi w łatwiejszy a co za tym idzie tańszy sposób usunąć ewentualne ponowne zabrudzenia.
pcv
Oferujemy usługi w zakresie czyszczenia, akrylowania, impregnacji oraz polerowanie : Linoleum Tarketu Marmoleum PCV Winylowych, Kauczukowych, PCW  
impreg1
Wyczyszczone powierzchnie impregnujemy i koloryzujemy, przywracając im pierwotny wygląd oraz podnosząc ich trwałość.

Copyright 2012 ProClean. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: strony internetowe kielce NET-atak.pl